Дієтологиня Тамара Прунцева розповіла, кому корисно вживати кукурудзу. Згідно з твердженням експертки, продукт має корисні властивості і збагачений вітамінами, А також мікроелементами, необхідними для роботи серця і судин, метаболізму і доглянутого зовнішнього вигляду.

Кукурудза є джерелом вітаміну К, корисним для роботи серцево-судинної системи. У ній є багато вітамінів А, D, Е. Продукт збагачений антиоксидантами, магнієм, калієм, залізом, фосфором, міддю, позитивно впливають на обмін речовин і допомагають при профілактиці анемії. Кукурудза є низькокалорійною, з цієї причини її можна включити в раціон при бажанні знизити вагу. Однак не варто при цьому віддавати перевагу кукурудзяним паличкам або попкорну, оскільки в них є корисні речовини, що і в вареній кукурудзі, проте калорій набагато більше.

“У кукурудзяні палички додають багато цукру, тому калорійність вище, але там є вітаміни. При приготуванні попкорну використовується велика кількість масла, солі і підсолоджувачів. Якщо людина займається спортом і витрачає багато калорій, вживати даний продукт дозволяється, але не як основний – не можна забувати про білки, повільні вуглеводи і жири», – зазначила дієтологиня. Для вживання кукурудзи також існують обмеження. Її не варто їсти людям, у яких спостерігається загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту і здуття живота.

Джерело: actualnews