Дієтолог Іпек Ертана розповів про корисні властивості оцту. При регулярному вживанні продукту можна контролювати вагу і артеріальний тиск, врівноважувати показники цукру в крові.

Вчені провели дослідження, в ході якого прийшли до висновку, що додавання 1 ст.л. ложки оцту в салат протягом 3 місяців знижує індекс маси тіла на 0,4-0,7 пункту. Гіппократ в 400 роки до н.е. застосовував продукт як засіб для лікування гострих інфекцій і ран. Незважаючи на те, що він допомагає не від усіх бактерій, проте суміш оцту з медом є давньою формулою при боротьбі з хронічним кашлем. У продукті міститься оцтова кислота, тому його використовують для консервування.

Також з його допомогою можна дезінфікувати овочі і фрукти, якщо замочити їх на 5 хвилин в розчині. До складу входять 1 ст.л. ложка оцту на літр води. Продукт позитивно впливає на ракову пухлину, зменшуючи її, повідомляють дослідники. А якщо його розбавляти водою, то можна знизити артеріальний тиск.

Вчені під час дослідження виявили, що використання білого оцту після їжі, яка містила вуглеводи, зменшує глікемічний відповідь організму людини і покращує чутливість до інсуліну. Оцет – найдавніший відомий ферментований продукт. Він позитивно впливає на роботу кишечника. Для захисту кишкової мікрофлори і підтримки імунітету в раціон необхідно додати саме оцет. При виникненні погіршення стану здоров’я необхідно звернутися до лікаря.

Джерело: actualnews