Той, хто вважає, що інтенсивні тренування з обтяженнями в тренажерному залі – найкращий і найздоровіший спосіб досягти певного тіла, ще не знайомий з результатами дослідження професора медицини Ай-Мін Лі з Гарвардської медичної школи. Тому що є одне тренування, яке робить тіло краще, ніж будь-яке інше, передає Express.

Гарвардське дослідження: це тренування дає найбільший ефект

До сих пір широко поширена думка, що біг – найефективніший спосіб схуднути, залишатися у формі і поліпшити свій стан. Але, перш за все, часті бігу на довгі дистанції можуть викликати надмірне навантаження на суглоби і перевантажити травну систему, як стверджує професор Гарвардського університету Ай-Мін Лі в своєму дослідженні «Приступаючи до вправ».

Читайте також:  Втрата нюху може бути симптомом смертельно небезпечних захворювань

Дослідження показало, що інша тренування набагато краще підходить для досягнення тривалого ефекту в плані схуднення, нарощування м’язової маси, захисту серця і мозку і зміцнення кісток.

“Плавання можна назвати ідеальним тренуванням”, – пишуть автори інформаційного бюлетеня Harvard Healthbeat, в якому резюмуються найбільш важливі витяги з дослідження.

За словами вчених, плавання не тільки вимагає практично всіх м’язів тіла і розщеплює відносно велику кількість калорій, але також сприяє здоров’ю серця і захищає мозок від вікових пошкоджень на ранній стадії. Воно підходить як для силових тренувань, так і для тренувань на витривалість.

До того ж плавання – найкраща вправа, щоб не напружувати суглоби.

Читайте також:  П'ять простих порад по схудненню, які можуть допомогти за тиждень

“Плавання корисно для тих, хто страждає ожирінням та артритом-це знижує навантаження на кістки та суглоби”, – сказав Лі в інформаційному бюлетені.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News