Зарубіжні дієтологи дали 7 порад щодо прискореного схуднення. Серед рекомендацій: відмова від солодких газованих напоїв і обмеження споживання алкоголю.

Останні дослідження показали, що вживання солодких газованих напоїв сприяє збільшенню у вазі, так як мова йде в середньому про додаткові 200 калорій в день, у зв’язку з чим рекомендується відмовитися від даних напоїв.

Сухофрукти є хорошим перекусом, але їх надлишок загрожує появою зайвих кілограмів. Кращим рішенням є додавання в раціон свіжих фруктів і овочів. Варто розуміти і те, що келих білого вина містить 228 Ккал, пива – 182 Ккал, сидру – 216 Ккал, шампанського – 89 Ккал, що слід враховувати при схудненні. Плюс до всього, спиртні напої призводять до переїдання.

Ще в 1970-х роках тільки 4% дорослих офіційно страждали ожирінням. До 2016 року цей показник зріс на 13%. Для дітей ця цифра за 30 років піднялася з 4% до 18%. Дієтологи пов’язують дану тенденцію зі збільшенням обсягу споживаної їжі. Виходом із ситуації служить зменшення розміру тарілок при подачі страв. Не менш важливо обмежити кількість крохмалистих вуглеводів однією порцією в день. Рис, макарони і картопля повинні складати чверть разового прийому їжі.

Замість того, щоб обманювати себе покупними солодощами, краще віддавати перевагу власноруч приготованим закускам. Прикладом є кондитерські вироби, що містять висушений кокос, мигдаль, фініки, горіхове масло, какао. Дуже важливо при схудненні і вміння себе пробачити за недотримання правил, так як стрес посилює стан справ.