Багато людей стрімко набирають вагу, коли переживають стресові періоди у своєму житті. Дієтологи вирішили назвати 10 продуктів, які дозволять “заїсти” тривогу без шкоди для фігури.

Багато в чому набір маси тіла пов’язаний з отриманням великої кількості калорій, які накопичуються через низьку фізичну активність. Все ж деякі продукти відомі тим, що шкодять талії навіть при наявності найважчих тренувань.

Тому консультант з харчування Марія Граусман закликала замінити фаст-фуд і оброблені м’ясні продукти більш корисними елементами раціону: зерновими і цитрусовими, авокадо, знежиреним молоком, горіхами, полуницею.

Для тих же, хто страждає від осінньої нудьги ідеально підійде темний шоколад, що містить мінімальну кількість цукру і транс-жирів. У поєднанні з трав’яним чаєм він не тільки позбавить людину від неприємних думок, але і збереже стрілку ваг на потрібній цифрі.

Читайте також:  Яка популярна закуска є корисною для серця і судин, підказала дієтолог

Не можна також ігнорувати важливість споживання риби, що є багатим джерелом жирних кислот омега-3. Саме останні зменшують стрес і занепокоєння, а також підвищують концентрацію і настрій.

Джерело: doctorpiter

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News