Якщо ви щодня дотримуєтеся здорової і різноманітної дієти, ви повинні отримувати всі необхідні вітаміни і мінерали. Однак на практиці цього може бути складно домогтися кожен день.

Національний інститут старіння (NIA)пояснив:

“Людям старше 50 років може знадобитися більше деяких вітамінів і мінералів, ніж молодим людям”.

Однією з добавок, які можуть захотіти розглянути літні люди, є кальцій, який може зміцнити кістки. У чоловіків і жінок втрата кісткової маси може призвести до переломів, які можуть бути болючими і своєчасними для загоєння.

Ще одна добавка, яку слід розглянути, – це вітамін D, який разом з кальцієм зміцнює кістки.

Читайте також:  Які продукти включити в раціон восени

NIA також пропонує вітамін B6, який необхідний для “утворення червоних кров’яних тілець”.

Ще одна добавка, від якої Ви можете отримати користь, – це вітамін B12, який допомагає підтримувати здоров’я еритроцитів і нервів. Люди можуть бути не в змозі засвоювати вітамін B12 так ефективно, як раніше, тому рекомендується ця добавка.

Дієтичні рекомендації NIA

Жінкам старше 50 потрібно 1 200 мг кальцію в день. Чи достатньо ви їх отримуєте? Чоловікам потрібно 1000 мг у віці від 50 до 70 років, а після 70 років – до 1200 мг.

Обидві статі потребують 2,4 мкг (мікрограми) вітаміну B12 щодня; людям у віці від 51 до 70 років потрібно 600 МО (міжнародних одиниць) вітаміну D щодня. Коли людині виповнюється 70 років і старше, рівень вітаміну D повинен збільшуватися до 800 МО в день.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News