Дієтологи розповіли, які три продукти не підходять для тимчасового перекусу, так як не мають достатньо речовин, що насичують організм. За їх словами, свіжовичавлені соки, йогурти і сир, а також яєчний білок, тільки провокують бажання продовжувати їсти.

Дієтологи дали пораду людям, що стежать за своєю фігурою. Багато намагаються дотримуватися дієти і вживати тільки корисні продукти, але графік харчування має бути збалансованим, інакше досягти бажаного не вдасться, і людина почне їсти більше. Це виникає, коли люди п’ють свіжовичавлені соки. У них недостатня кількість клітковини, але є надлишок природних цукрів. Дані продукти викликають в крові концентрацію глюкози, через що в свою чергу в підвищеній кількості виробляється інсулін, що знижує стрибок рівня цукру. У підсумку, інформує фахівець Джанел Фанк, організм відчуває втому, при бажанні поїсти, яке не слабшає. Знежирені молочні продукти, такі як йогурти, хоч і позбавлені жиру, але містять добавки, що підсилюють смак. У них є замінники смаку, що впливають на процес метаболізму. Крім цього, дані молочні вироби не потрібно пережовувати, а це знижує чутливість організму при насиченні.

Читайте також:  Фрукти, овочі та спорт є секретами щастя

Ще одним продуктом є яєчний білок. Багато хто намагається його відокремлювати від жовтка і вживати окремо, але це неправильно. Саме жовток містить більшість мінералів, а також вітамінів і жирів. Для досягнення почуття ситості це важливо, а фігуру зіпсувати цим в помірній кількості важко.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News