Дієтологи розповіли про основні принципи схуднення, а також розвіяли головний міф. За словами фахівців, найчастіше проблема з позбавлення від зайвої ваги виникає через неправильно обраної стратегії.

Дієтологи Світлана Титова і нутриціолог Марина Макіша повідомили, що досить рідко можна зустріти хвороби, при яких неможливо схуднути. Найчастіше до них відносять знижене функціонування щитовидної залози і втрату чутливості до інсуліну. Часом лікарі при виявленні даних хвороб не рекомендують позбавлятися від зайвої ваги. Існує лише 5% патологій, які можуть бути виявлені у повних людей.

Прогрес настане, якщо працювати по-іншому і для боротьби із зайвими кілограмами вибирати правильну стратегію. В основному при схудненні у людини виникає бажання позбутися зайвої маси тіла за лічені дні. При цьому вона може використовувати дієту, що провокує виснаження організму, в результаті вага швидко повертається, повідомила Титова.

Читайте також:  Чого слід уникати на голодний шлунок, пояснила дієтологиня

Нутриціолог Марина Макіша заявила, що при правильному схудненні неможливо отримати швидкі результати. Важливо дотримуватися правильного харчування і питного режиму. З раціону рекомендується прибрати солодке і борошняне, що розпалює апетит, а також напівфабрикати з різними добавками. У кожному прийомі їжі повинен бути білок, який міститься в рибі, яйцях, м’ясі, кисломолочної продукції.

При схудненні рекомендується вживати 500 грам овочів кожен день. Не варто забувати про три повноцінних прийомах їжі. Дієтологи нагадали про дотримання питного режиму. Людина повинна випивати в день 2 літри чистої води. Під час схуднення потрібно уникати стресу, оскільки люди багато їдять, коли нервують.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News