Червоне м’ясо, тушонка, фарш, ковбаса і сосиски – вважається, що багато сучасних людей зловживають кількістю м’ясних продуктів в своєму раціоні.

Досвідчені лікарі стверджують, що зловживання м’ясними продуктами може виражатися певними зовнішніми ознаками. Іноді вони можуть виробляти відштовхуючий ефект.

Незрозуміла надбавка у вазі. Фахівці нагадують, що на відміну від пісних видів м’яса червоне м’ясо насичене калоріями. Його вживання може легко привести до збільшення ваги.

Поганий запах тіла. Цей відштовхуючий “побічний ефект” зловживання м’ясними продуктами пояснюється тим, що при їх перетравленні активно утворюється аміак. Погано пахне з’єднання може надавати тілу специфічний неприємний “аромат”.

Читайте також:  Експерт пояснив, від чого залежить швидкість старіння

Дисбаланс холестерину. Багато м’ясні продукти багаті жиром, і з’їдені у великій кількості вони можуть призводити до нездорових стрибків рівня холестерину в крові. У раціоні слід завжди віддавати перевагу пісним видам м’яса, вони є чудовим джерелом білка і життєво необхідних вітамінів групи В.

Неприємний запах з рота. Деякі харчові звички можуть зробити смердючим ваше дихання, ось чому в тому числі потрібно їсти м’ясо дуже помірно.

Проблеми з травленням. Білки є будівельними блоками людського тіла, і недостатнє споживання продуктів, що містять їх, може бути шкідливим для здоров’я. Але зловживання білком теж не дає хороших результатів. Червоне м’ясо є багатим джерелом білка, і його непомірне поїдання може привести до проблем з травленням, здуття живота або запору через білкової токсичності.

Читайте також:  Міцний сон не допоможе водієві протверезіти