Дієтологи Меган Рузвельт і Кетрін Себастьян розповіли про негативний вплив спиртних напоїв на організм людини старше 50 років. Найчастіше в результаті зловживання алкоголем в даному віці можуть розвиватися різні захворювання.

Ожиріння та дефіцит білка і клітковини

Спиртне містить багато порожніх калорій. У ньому відсутня клітковина, білок, жир або якісь інші поживні речовини, що сприяють насиченню. З цієї причини найчастіше алкоголь поєднується з прийомом їжі.

Діабет II типу

Найчастіше спиртні напої змішуються з сиропами і газованою водою для отримання коктейлів. Таким чином вони стають більш калорійними, в результаті чого може розвинутися цукровий діабет.

Читайте також:  Чим корисне молоко із чорним перцем?

Удар по печінці

У людей старше 50 років часто є при собі таблетки, які потрібно приймати протягом усього дня. Якщо їх розбавити спиртними напоями, то можна спровокувати проблеми зі здоров’ям. При прийомі ліків печінка піддається сильному стресу, а алкоголь здатний лише посилювати це.

Часті запори

Алкоголь є рідиною, а при його вживанні і відмову від простої води людина може зіткнутися з запорами. При цьому навіть продукти з клітковиною не попередять запор, який пов’язаний зі зневодненням. Вона може працювати лише при вживанні достатньої кількості води.

Слабоумство і високий тиск

Алкоголь найчастіше поглинається разом з солоними або солодкими закусками. При надлишку натрію в організмі затримується рідина, провокуючи високий тиск. В результаті цього можуть виникнути інфаркти та інсульти. Також з кісток може вимитися кальцій. Вживання солодких закусок підвищує рівень глюкози. Звичайний цукор не володіє поживними властивостями. Він збільшує ризик ожиріння і хвороб серця і судин, недоумства і розлади настрою. Неконтрольоване вживання цукру здатне спровокувати виникнення деяких видів раку.

Читайте також:  3 смачні та корисні напої, які допомагають спалювати жир

Джерело: Eatthis