Дієтологи заявляють, що червоне м’ясо смертельно небезпечне. У смаженому вигляді даний продукт містить значну кількість канцерогенів, до того ж, можлива активізація клітин шлунково-кишкового тракту з високим ризиком онкології.

Галина Барташевич, відомий гастроентеролог, розповіла, що захоплення даним м’ясом вкрай небажано внаслідок провокації небезпечних захворювань. Разом з тим, фахівець не рекомендує повністю виключити його з раціону, потрібно лише мінімізувати вживання продукту. Допускаються порції не більше 70 г на добу, а в тиждень – не більше 500 г.

М’ясо визнається медиками чужорідним білком. До того ж, при обсмажуванні, через вплив термічних навантажень і наявності великої кількості рослинної олії, утворюється сплав коагульованого білка. Даний компонент вкрай негативно впливає на шлунково-кишковий тракт, в ряді випадків може виникнути небезпека розвитку ракової пухлини.

Дієтолог радить тушкувати або запікати червоне м’ясо, а не смажити його. Поряд з цим, не рекомендується їсти названий продукт в напівсирому вигляді через можливі ускладнення в шлунку і кишечнику.