Стакан води натщесерце покращує процеси регенерації і очищення, які відбуваються в організмі вночі, і до того ж допомагає схуднути. Які плюси здоров’ю дає звичка пити воду, повідомляється на порталі Focus.de.

Не пийте відразу після пробудження вранці каву або чай. Найкраще при цьому випити велику склянку води маленькими ковтками – така звичка має великий позитивний вплив на здоров’я.

Які плюси дає вживання склянки води вранці:

  • токсини, що розчиняються протягом ночі, вимиваються з організму;
  • активується метаболізм, організм використовує більше енергії і не залишає її невикористаною в жирових відкладеннях;
  • поліпшується робота кишечника; Регулярний стакан води вранці стає для нього своєрідним тренуванням, що запобігає запори і допомагає схуднути-вода наповнює шлунок, тому не відразу виникає сигнал про голод, а сніданок стає менше в розмірі;
  • шлунок захищається від печії, оскільки рідина розбавляє шлункову кислоту.

Правильна вода. Для пиття натщесерце не підходить газована вода, так як її вуглекислота може дратувати слизову і викликати печію. Крім того, вода повинна бути не крижаний, а теплою (кімнатної температури), пити її слід маленькими ковтками.

Терапія водою по-японськи. В Японії існують чіткі правила питного лікування, запропоновані японською медичною Асоціацією (JMA). Ці правила такі:

  • випивати до половини літра теплої води відразу після пробудження; якщо це багато, почніть з невеликої склянки води і поступово збільшуйте кількість;
  • чистіть зуби тільки після пиття води, потім почекайте не менше 45 хвилин до сніданку;
  • не їжте нічого протягом двох годин після сніданку.

Японська водна терапія також включає полоскання горла солоною водою протягом двох хвилин перед сном. Такий ритуал очищає слизові оболонки і гарантує, що рот і горло не стануть сухими протягом ночі. Сухість у роті і горлі створюють ідеальні умови для мікробів – і є причиною неприємного запаху з рота вранці.

Дотримуючись правил японської водної терапії, можна залишатися струнким або навіть втрачати до п’яти кілограмів на рік, повідомили фахівці. Крім цього, звичка починати свій день з води допомагає знижувати помірно високий кров’яний тиск і нормалізувати підвищений рівень цукру в крові.