Перед приготуванням і вживанням в їжу необроблені продукти, такі як фрукти, овочі та зелень, потрібно дуже ретельно мити. Дієтолог Маргарита Корольова розповіла, як правильно це робити, щоб убезпечити своє здоров’я.

Що стосується зелені, що росте не в особистому городі, то просто помити її під проточною водою недостатньо. Вся справа в тому, що для швидкого зростання її могли обробляти хімікатами.

Щоб позбутися від їх негативного впливу на організм, слід замочити зелень в ємності з водою і додати туди 1 столову ложку перекису водню. Солі важких металів і пестициди будуть точно нейтралізовані.

Овочі та фрукти важливо не просто мити, а чистити спеціальною щіткою, використовуючи спецзасоби для обробки. Горіхи, боби і насіння також слід обробляти по-особливому – досить замочити на 3 години. Таким чином вийде зруйнувати утримує фосфор фітіновую кислоту. Цей мікроелемент виводить з організму цинк, кальцій і магній, а саме вони відповідають за нормальне його функціонування.

Продукти миються не тільки від бруду, але і від цвілевих грибів. Вони містять токсини і можуть спровокувати розвиток раку, якщо часто вживати їх.