Снідати потрібно обов’язково – пропуск сніданку не тільки не допоможе стати стрункішим, але і може спровокувати розвиток ряду порушень, у тому числі метаболічного характеру. Але також важливо, як з’ясувалося, снідати в «правильний» час.

Дієтологи висловилися про те, що снідати важливо протягом двох годин після пробудження, їх думку опублікував журнал Cosmopolitan. При цьому фахівці відзначають, що правило обов’язкового сніданку в період двох годин після пробудження вранці справедливо для всіх людей, незалежно від конкретного часу їх підйому.

Сніданок в зазначений фахівцями термін, як випливає з пояснень, допомагає налагодити активне травлення і стабілізувати вміст цукру в крові. Особливо важливо дотримувати дану рекомендацію за наявності діабету. Людям з діабетом, за словами експертів, краще навіть снідати протягом однієї години після пробудження від нічного сну.

Читайте також:  Чи можна заразитися лупою

Як бути, якщо снідати немає ніякого бажання? Багато людей скаржаться на те, що не відчувають апетиту вранці і пропускають прийом їжі.

«Відмова сніданку підвищує ризик розвитку діабету другого типу, дестабілізує рівень цукру і гальмує метаболізм», – прокоментували таку звичку вчені, назвавши її небезпечною для здоров’я.

Експерти рекомендують тим, хто не відчуває вранці бажання щось їсти, привчати свій організм до споживання їжі в цей час доби. Робити це потрібно плавно і поступово. Вставши з ліжка, можна випити склянку води на голодний шлунок і перекусити чим-небудь легким – наприклад, йогуртом або яйцем. З часом це увійде в звичку для організму, і він налаштується на ритуал регулярних сніданків, дали пораду лікарі.

Читайте також:  Названо несподіваний фактор ризику розвитку деменції