Французька дієтологиня Паскаль Гурдон розповіла, як їсти солодке і при цьому не товстіти. За словами фахівчині, одні люди можуть вживати десерти і не поправлятися, а інші сидять на фруктах і йогуртах, але набирають вагу. Всьому виною порушення одного простого правила.

Якщо голодна людина, яка їсть солодощі, зупиняється, коли наситилася десертом, проблем з масою тіла у неї не буде. Але якщо продовжувати насолоджуватися їжею після, все зайве відкладеться на фігурі. Причому цікаво, що це стосується не тільки шкідливої їжі, але і корисної.

У зайві кілограми перетворюються навіть яблука і йогурт, з’їдені після того, як зникло відчуття голоду. При цьому французька дієтологиня зазначила, що ніколи не варто себе картати за вживання не найкорисніших продуктів, оскільки якщо трапеза супроводжується думками про порушення правил і набор зайвої маси, то з’їдене не засвоїться. В такому випадку все зазвичай закінчується стресом і збільшенням ваги.

За словами Паскаль Гурдон, жир на тілі з’являється, коли людина з’їдає більше, ніж їй потрібно. Наприклад, при нормі в 1 000 калорій вона вживає 1 500.