Експерти розповіли про перші симптоми тромбу, що відірвався, які не можна ігнорувати. Також медики вказали на дії, що дозволяють оперативно собі допомогти.

Якщо тромб несподівано відривається, він здатний перекрити судини, приводячи до летального результату. Зіткнутися з даними станом ризикує кожен. Якщо своєчасно виявити проблему, можна підвищити свої шанси на позитивних результат. Приводити до утворення тромбів може генетична схильність, нестача фізичних навантажень, наявність надмірної ваги, а також порушення кровообігу. Симптоми зазвичай залежать від виду судини. Наприклад, при інсульті з травмуванням стикається артерія мозку. У людини може спостерігатися порушення чутливості кінцівок або їх непорушність. Також можливі зміни мови, порушення симетрії обличчя, індивід стикається з головними болями і зниженням зору.

При інфаркті уражаються кровоносні артерії. До симптомів відносять болі в області грудної клітини, серця і лопаток. Тромбоз судин кишечника супроводжується хворобливими відчуттями в животі, у людини може розвинутися перитоніт. Тромбоз легенів може показати себе раптово, що проявляється в порушенні серцебиття, а також зупинці дихання.

Щоб знизити ризик тромбозу, важливо стежити за кровообігом. Якщо мова йде про схильність до недуги, потрібні регулярні обстеження у фахівця. Самостійно призначати собі медикаментозне лікування не можна, інакше наслідки можуть стати плачевними. Скоротити ймовірність зіткнутися з тромбом, який відірвався можна за рахунок регулярних занять спортом, прогулянок, правильного харчування, зручного повсякденного взуття та одягу.