Цей простий чай корисний для здоров’я. У його складі велика кількість корисних речовин, які здатні позитивно вплинути на стан багатьох органів, а також надати допомогу в захисті від ряду захворювань.

Йдеться про білий чай. Для і проти чого корисний це напій?

Для нирок

У польському дослідженні, проведеному в 2015 році, споживання білого чаю було пов’язано зі зниженням несприятливого впливу забруднення навколишнього середовища на організм людини, в тому числі на нирки.

Інше дослідження, проведене в Індії, вказало на роль катехінів (через їх антиоксидантну активність) у забезпеченні захисту від ниркової недостатності. Китайське дослідження на щурах показало, що катехіни можуть виявитися потенційним засобом лікування при каменях в нирках у людей.

Читайте також:  Названо 5 продуктів, які уповільнюють метаболізм

Проти запалень

Катехіни зменшують запалення, а також знижують ризик захворювань, пов’язаних з хронічним запаленням – таких як рак, діабет і атеросклероз, показують дослідження на сайті Міністерства сільського господарства США. Кахетин, в свою чергу, є в білому чаї.

Для довголіття

Крім того, дослідження, опубліковані на сайті Національного університету медичних наук, показали, що катехіни, що містяться в білому чаї, знижують рівень холестерину, кров’яний тиск і покращують функціонування кровоносних судин, тим самим в кінцевому підсумку знижуючи ризик серцево-судинних захворювань. Це, як мінімум, те, що необхідно для довголіття.