Згідно з дослідженням, люди, які додають більше солі в їжу за столом, наражаються на більш високий ризик передчасної смерті.

Британський фонд серця виступив із застереженням про те, що звичка підсолювати їжу за столом пов’язана зі схильністю людей ранньої смерті. Дослідження показують, що у людей, які завжди додають сіль у свої страви, ризик передчасної смерті на 28% вищий, ніж у тих, хто ніколи чи рідко додає цю спецію, передає ScienceDaily.

Зокрема, нові розрахунки, проведені Школою громадської охорони здоров’я та тропічної медицини Тулейнського університету в Новому Орлеані та опубліковані в European Heart Journal, свідчать, що одна людина з кожних ста, яка додає сіль, може померти молодим.

«До 50 років тривалість життя жінок та чоловіків, які мають звичку додавати сіль у їжу, скорочується, відповідно, на 1,5 та 2,28 роки», – констатують вчені.

Нам усім потрібна певна кількість натрію в нашому раціоні, але її надлишок може призвести до високого кров’яного тиску, що, у свою чергу, підвищує ризик серцевого нападу та інсульту.