Лікар Юлія Адріанова перерахувала продукти харчування, які мають позитивний вплив на здоров’я людини. Медик порадила регулярно їсти крупи для продовження життя.

За словами Юлії Адріанової, активність та правильно складений раціон мінімізують ризик розвитку серйозних хвороб. Крупи добре засвоюються травною системою людини та сприяють виведенню з організму шкідливих речовин.

Тому лікар поставила їх на перше місце у рейтингу найкращих продуктів для продовження життя. На другій позиції у списку розмістилися овочі, фрукти, зелень та ягоди. Користь організму принесуть молоко, кефір, йогурт. Завдяки цим продуктам нормалізується мікрофлора кишківника.

Адріанова рекомендувала включати в раціон рибу, яйця та курятину, багаті на протеїн – будівельний матеріал для м’язів. Не варто нехтувати прийомом морської капусти, що містить йод, що бере участь у синтезі гормонів.

Поліпшити настрій можна за допомогою шоколаду, за рахунок якого виробляються ендорфіни. Збалансоване харчування підтримає імунну систему та дозволить жити без скарг на здоров’я.