Всім, хто худне потрібно вживати білкові продукти, оскільки це допомагає запобігти розпад м’язів, уникнути уповільнення метаболізму. Інша їх перевага-здатність насичувати на тривалий час, підтримувати постійний рівень цукру в крові, що важливо, якщо потрібно схуднути.

Якщо ви замислюєтеся, як схуднути, почніть з корекції раціону – включіть в нього більше продуктів з високим вмістом білка. Таку пораду дали німецькі дієтологи в публікації журналу Fit for Fun, назвавши попутно кращі на їхню думку білкові продукти.

Соєві пластівці. Є альтернативою вівсянки: вони низьковуглеводні і майже на 50 відсотків складаються з білка (містять більше 40 грамів білка в 100 грамах продукту). Добре поєднуються з мюслі, смузі, овочами.

Читайте також:  Лікар розповів, з якими хворобами не можна відвідувати лазню

Пармезан. Він визнаний білковим лідером серед сирів: 100 грамів дають 38 грамів білка. Крім того, забезпечує організм важливим для схуднення мінералом кальцієм, вітаміном А.

Гарцський сир. Відноситься до кисломолочних сирів і є одним з кращих білкових продуктів: стограмова порція – це 30 грамів білка. Також в ньому дуже багато кальцію, що діє як жироспалювач.

Пісна яловичина. Володіє амінокислотним профілем, схожим з людським, зміцнює м’язи, при цьому кожні 100 грамів продукту дають 28 грамів білка. Фахівці рекомендують поєднувати її з салатами, овочами.

Арахіс. У 100 грамах міститься 26 грамів білка, він залишає позаду навіть горіхи. Щоб схуднути, вживати в їжу потрібно неочищений, що не обсмажений несолоний арахіс. Також потрібно стежити за помірністю в його порціях.

Читайте також:  Постійну втому в організмі викликає нестача заліза

Гарбузове насіння. Вони також можуть дати 26 грамів білка. Крім цього, забезпечують організм вітаміном Е-антиоксидантом, що зміцнює імунну систему і підвищує захист від різних інфекцій. Магній в них допомагає поліпшити настрій і сон, корисні жири захищають від серцево-судинних захворювань.

Тунець у власному соку. Його білок майже повністю перетворюється організмом в м’язову масу, що забезпечує заряд енергії, який спалює жири. Вміст білка в ньому становить 23 грами (в порції вагою 100 грамів).