Вчені зробили висновок, що використання даного вітаміну активізує темп одужання при COVID-19.

Дослідники, що представляють університет Отаго (Нова Зеландія), визначили, що застосування вітаміну С може бути ефективним методом терапії коронавірусної інфекції COVID-19, причому його позитивна дія підтвердилася в лікуванні пацієнтів, які хворіли на ковід у важкій формі. Як інформує The Telegraph, фахівці зробили висновок, що “вітамін С підвищує темпи одужання від коронавірусу на 70% в порівнянні з плацебо”.

В ході випробувань при його використанні були зафіксовані такі ефекти як підвищення рівня кисню в крові, придушення запального процесу, скорочення терміну госпіталізації. Дослідники припускають, що даний вітамін здатний запобігати розвитку важкого перебігу COVID-19.

Читайте також:  Читання книг продовжує життя, якщо стає щоденною звичкою

“Необхідно стежити за заповненням рівня електролітів, мікроелементів і вітамінів, включаючи вітаміни С і D, – це має стати стандартом клінічної практики”, – цитує видання авторів роботи.

Однак наголошується, що вважати ефективність вітаміну С щодо коронавірусної інфекції встановленим фактом можна тільки з аналогічними результатами більш масштабних досліджень.