ГоловнаНовини Здоров'яДослідження показало, для кого кава, може бути небезпечною

Дослідження показало, для кого кава, може бути небезпечною

При наявності генетичної схильності до хвороб суглобів, ожиріння кава може бути небезпечною, це показало дослідження наукових фахівців з Університету Південної Австралії.

Кава

Автори нового дослідження, опублікованого журналом “клінічне харчування”, вивчало вплив генетики людини на те, якою мірою кава стає корисною для здоров’я. Щоб проаналізувати зв’язки між вживанням кави та деякими захворюваннями, вчені використовували дані понад 300 000 чоловік.

Фахівці констатують: те, наскільки добре людина переносить каву, залежить від її генів. У той же час, вважають вони, корисним є тільки помірне вживання кави, випивати більше шести чашок в день небезпечно.

Також небезпечною кавою, на думку медиків, може бути для людей, схильних до певних порушень.

Читайте також:  Нормальний рівень заліза в крові допоможе жити довше

“Дані показують, що регулярне вживання кави може збільшувати ризик трьох захворювань: артроз, артропатія (захворювання суглобів), ожиріння. Цей напій може бути небажаним для людей зі схильністю до них”, – поділилися дослідники.

Вони дають пораду: більше прислухатися до відчуттів свого тіла при вживанні кави. Організм реагує на прийом кофеїну, причому реакції можуть бути як позитивними, так і сприяють дискомфорту.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News