ГоловнаНовини Здоров'яДослідження продемонстрували кращі чаї для поліпшення травлення

Дослідження продемонстрували кращі чаї для поліпшення травлення

Чай допомагає при зниженні ваги, забезпечує організм антиоксидантами, покращує травлення. Різні дослідження продемонстрували користь напою при запорі, розладі шлунка і навіть виразки.

Чорний чай

Харчовий продукт був популярним серед багатьох культур і дієт у всьому світі. Він отримав свою популярність не тільки за смакові якості і можливість зігрітися, але і завдяки корисним властивостям для здоров’я. Для травлення найбільш корисними вважаються корінь імбиру, м’ята, фенхель і, відповідно, чаї з ними.

Чай з імбиром допомагає зменшити нудоту і блювоту. Healthline стверджує, що з його допомогою лікують судоми, здуття живота, газоутворення і розлад шлунка. Чай з фенхелем може сприяти поліпшенню руху кишечника і допомогти при запорі. По суті, його і зараз використовують для створення традиційних лікарських засобів.

Читайте також:  Вчені запропонували п'ять продуктів для оздоровлення серця

М’ятний чай ефективний для поліпшення травлення, доведені різні дослідження на тваринах і людях. Кульбаба лікарська має жовчогінну, жарознижувальну, проносну властивостями. Екстракти з нього можуть стимулювати скорочення м’язів для травлення і поліпшення процесу проходження їжі зі шлунка в тонку кишку.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News