Чай допомагає при зниженні ваги, забезпечує організм антиоксидантами, покращує травлення. Різні дослідження продемонстрували користь напою при запорі, розладі шлунка і навіть виразки.

Харчовий продукт був популярним серед багатьох культур і дієт у всьому світі. Він отримав свою популярність не тільки за смакові якості і можливість зігрітися, але і завдяки корисним властивостям для здоров’я. Для травлення найбільш корисними вважаються корінь імбиру, м’ята, фенхель і, відповідно, чаї з ними.

Чай з імбиром допомагає зменшити нудоту і блювоту. Healthline стверджує, що з його допомогою лікують судоми, здуття живота, газоутворення і розлад шлунка. Чай з фенхелем може сприяти поліпшенню руху кишечника і допомогти при запорі. По суті, його і зараз використовують для створення традиційних лікарських засобів.

Читайте також:  Для серця, шкіри та настрою: названі головні переваги темного шоколаду

М’ятний чай ефективний для поліпшення травлення, доведені різні дослідження на тваринах і людях. Кульбаба лікарська має жовчогінну, жарознижувальну, проносну властивостями. Екстракти з нього можуть стимулювати скорочення м’язів для травлення і поліпшення процесу проходження їжі зі шлунка в тонку кишку.