Що може бути краще прекрасного самопочуття? Усвідомлювати те, що тобі не потрібні ліки, таблетки, і ти себе ні в чому не обмежуєш. Кажуть, що людина починає по-новому цінувати життя, коли вилікуватися від хвороби. Коли ми хворіємо, то хочемо, щоб скоріше від нас пішов цей недуг. Навіть онкохворі люди вірять в те, що їм стане краще, адже надія завжди вмирає останньою.

Кожен з нас хворів, хтось застудою, хтось більш серйозними захворюваннями. І ми вдячні тим, хто допоміг нам видужати. Сьогодні сучасна медицина сильно просунулась вперед, і їй вже байдужі ті хвороби, від яких вмирали тисячі людей якихось сто років тому! А сьогодні, дізнатись стан кожного органу під силу кожному з нас, тому що є сучасні лабораторії, одна з яких називається Медлаб.

На сайті Medlabtest.ua ви можете ознайомитись з переліком аналізів, дізнатись їх вартість, знайти найближчі відділення для забору біоматеріалів, а також стежити за останніми їх подіями та сезонними акціями.

Чому все популярнішим стають лабораторії?

Завдяки сучасним технологіям, людина може дізнатись будь-яку інформацію про те, як правильно харчуватись, доглядати за особою, дізнаватись про нові відкриття, виходах нових музичних альбомів та ін. Медицині стали доступні такі методи, про які ще 50 років тому ніхто ще не знав. Сьогодні можна навіть знайти збій в структурі ДНК, потрібно лише здати певні аналізи. Навіть онкологію можна вилікувати на ранніх стадіях, досить вчасно звернутись в поліклініку та здати аналізи на онкомаркери. Так, завдяки лабораторіям людина може дізнатися все про стан свого здоров’я.

Здавати аналізи на ту чи іншу дослідження не складає труднощів. Для цього потрібно знайти найближче відділення лабораторії, та, попередньо підготувавшись до аналізу здати на дослідження, кров, сечу, кал або зішкріб. У більшості випадків результати аналізів будуть готові вже через добу, але якщо ви хочете, то можете отримати результати в терміновому порядку. Така послуга є й у МЕДЛАБ. В такому випадку, забрати результати аналізів або отримати їх на електронну пошту можна вже протягом декількох годин! В отриманому бланку ви побачите назву аналізу, його нормальні показники, й ваші показники. Але ми настійно рекомендуємо після отримання аналізів звертатись до лікаря, навіть якщо вони у вас в нормі, бо лікар краще бачить картину вашого стану здоров’я. Причому якщо ви проходите курс терапії, то за отриманими результатами лікар може судити про поліпшення або погіршення здоров’я. На сайті для клієнтів є понад 900 видів аналізів, причому ми гарантуємо вам повну анонімність ваших результатів. Завдяки великому списку ви можете детально вивчити кожну клітинку вашого тіла, і повірте, ціни вас приємно здивують!

Медична лабораторія Медлаб атестована органами Укрметртестстандарт, тому має всі необхідні сертифікати на право проведення лабораторних досліджень. Основним обладнанням лабораторій є американські каталізатори, якими керують досвідчені лікарі. Завдяки цьому ми можемо дати результати досліджень в цей же день, або навіть швидше. Прийняття аналізів здійснюється з 8.00 ранку до 16.00 в будні дні, та з 8.00 до 13.00 щосуботи.

Кров

Також перевагою МЕДЛАБ є й те, що ви можете здати аналізи без направлення лікаря, головне, щоб сама людина знала, які аналізи він хоче здати. Усі інші турботи ми беремо на себе. Також вас можуть в лабораторії проконсультувати фахівці з отриманими результатами.
Що потрібно знати перед походом в лабораторію?

Перш за все, людина повинна розуміти, що перед будь-яким аналізом потрібна невелика підготовка. У більшості випадків у людини беруть кров або сечу в якості біоматеріалу, але якщо у вас проблеми зі шкірою, то знадобиться взяти зішкріб для мікроскопічного дослідження. При здачі крові на дослідження, вам потрібно припинити вживання їжі за 12 годин до самого аналізу. Також варто на пару днів перед аналізом забути про алкоголь. Це потрібно дотримуватися тому, щоб уникнути появи зайвих жирів в крові, оскільки вони можуть сильно спотворити результат аналізів. Зазвичай пацієнти намагаються здавати кров вранці, натщесерце.

При здачі сечі на аналіз потрібно за добу відмовитись від вживання продуктів, які можуть змінити кольоровість сечі (це може бути буряк, напої з барвниками, смоктальні льодяники і.т.д.). Варто пам’ятати, що якщо ви приймаєте будь-які медикаменти, то вони також можуть спотворити результати. Перед здачею сечі ви повинні за добу виключити сильні фізичні навантаження. Інші вимоги такі ж, як й для крові.

При взятті зіскрібка потрібно місце, з якого взято біоматеріал на дослідження, не мазати кремами та не використовувати протизапальні препарати.

Турбота про кожного нашого клієнта

Ми намагаємося зробити здачу аналізів найпростішої для людей. У нас ви можете оплатити послуги як безготівковим розрахунком по карті, так й готівкою. Крім того у нас є послуга виїзду лікаря додому, яка дозволяє вам здати аналізи не виходячи з дому!
Оскільки організм кожної людини індивідуальний, то для нас важливо виконувати свою роботу сумлінно, якісно та доступно. Ми завжди намагаємося йти пліч-о-пліч з сучасними технологіями, і тому оновлюємо обладнання в лабораторіях. У нас на сайті ви можете знайти сотні аналізів дуже просто, адже всі вони розсортовані в алфавітному порядку, а якщо ви захочете детальніше дізнатися про дослідження, то натисніть на кнопку «подрібно» поруч з аналізом. Там ви дізнаєтесь його вартість, термін виконання, докладний опис й побачите значення при нормальному, негативному або позитивному результаті. Будьте здорові та щасливі!

*На правах реклами