Ходьба корисна для здоров’я, відзначають медики. Прості фізичні вправи, до яких відносяться прогулянки, знижують ризик багатьох захворювань.

Вирішальну роль відіграють темп і тривалість ходьби. Середній крок у порівнянні з повільним здатний знизити ризик передчасної смерті на 20%, пише Express.

При цьому швидкий темп (близько 6,5 км/год) ходьби знижує ризик смерті від загальних причин на 24%. Вчені прийшли до такого висновку в ході дослідження, яке вивчало зв’язок швидкої ходьби з тривалістю життя і впливом на неї різних факторів: загальних показників, серцево-судинних захворювань, раку.

Фахівці уточнюють, що прогулянки тривалістю 30 хвилин п’ять разів на тиждень можуть знизити ризик ішемічної хвороби серця приблизно на 19%. Кращих результатів можна досягти, збільшивши відстань і швидкість.

Читайте також:  Цукор уповільнює розвиток мозку і розумових здібностей дитини

Крім того, недавнє дослідження показало, що 15-хвилинна прогулянка три рази на день (після сніданку, обіду та вечері) стабілізує рівень цукру в крові краще, ніж 45-хвилинна прогулянка в інший час протягом дня.

Ходьба також здатна зміцнити імунітет і захистити організм від вірусних інфекцій.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News