Піклуватися про своє здоров’я з віком стає все складніше і складніше. Ось чому правильне харчування часто виступає в якості головного елемента. Після 60 років в організмі відбуваються певні зміни, що важливо враховувати при підборі меню.

Ягоди

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Annals of Neurology, вживання чорниці та полуниці допомагає уповільнити зниження когнітивних функцій у літніх людей. Вчені припустили, що це може бути пов’язано з флавоноїдами, якими повні ці ягоди. Також у них є антиоксидантні та протизапальні властивості.

Яйця

З віком люди піддаються ризику низького рівня вітаміну D, оскільки шкіра втрачає здатність синтезувати його під впливом сонця. З цієї причини дорослим старше 60 років важливо включати в раціон багаті вітаміном D продукти. Одним з джерел цього вітаміну є яйця, зокрема, їх жовтки.

Банани

Тиск дає про себе знати? Дослідження показують, що люди похилого віку піддаються ризику розвитку передгіпертонії та гіпертонії. Калій-це мінерал, що допомагає знизити вплив солі і рівень артеріального тиску, згідно з даними журналу Blood Pressure UK. Банани є одним з найбільш доступних способів отримання калію.