Американські вчені представили увазі найнебезпечніші для здоров’я групи продуктів. Лідирує в цьому списку оброблене м’ясо.

У дослідженні, опублікованому в журналі Американської медичної асоціації, розглядалися зв’язок між способом життя і передчасним відходом з життя. Як показала наукова робота, більша частина смертей була пов’язана з діабетом, інсультом і серцево-судинними захворюваннями.

Крім недостатнього вживання морепродуктів, горіхів і насіння, багатих Омега-3, виділялися два чинники, які пов’язані з вживанням занадто великих кількостей солі і обробленого м’яса. Останнє включає в себе ковбаси, хот-доги, солонину, в’ялену яловичину, м’ясні консерви і соуси, бекон.

Відзначається, що вживання занадто великої кількості солоної їжі призводить до 10% випадків смерті. Оброблене м’ясо є ключовим джерелом білого харчового продукту. Нездорові транс-жири також внесені списку небезпечних продуктів.

Читайте також:  П'ять факторів мають вирішальне значення для довгого життя без хвороби Альцгеймера

«При плануванні раціону пам’ятайте, що здорове харчування має пряме відношення до тривалості життя. Вживання достатньої кількості продуктів із зерна, овочів, фруктів і насіння грає в цьому відношенні першорядне значення. Для мінімізації ризику передчасного відходу з життя ми радимо відмовитися від солоних і оброблених харчових виробів», – підсумували вчені.