Відповідно до науки про старіння, є кілька способів збільшити тривалість життя. Однак деякі з цих заходів суперечать один одному. Ось п’ять нібито здорових звичок можуть забрати у вас роки життя.

Збільшення віку населення планети наголошує на нагальній необхідності боротьби з віковими захворюваннями. Однак не всі здорові звички сприяють довгому життю. Ось дві шкідливі звички, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю.

Ходьба замість вправ

Без силових тренувань середня людина втрачатиме від трьох до восьми відсотків своєї м’язової маси за десять років після 30 років… швидкість зростає після 60 років. Втрата м’язової маси пов’язана з підвищеним ризиком падіння, зниження когнітивних функцій та підвищеним ризиком недоумства, ризиком діабету та серцевих захворювань та навіть передчасної смерті.

Лікар рекомендувала займатися силовими тренуваннями не менше двох годин на тиждень, і ці заняття задіяють усі основні групи м’язів, такі як ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі та руки.

Триматися подалі від сонця

Адекватна дія сонячного світла є ще одним важливим компонентом гарного самопочуття, оскільки воно допомагає регулювати циркадні ритми організму. Щоб отримувати сигнали від сонця, тіло має знаходитися на вулиці від 15 до 30 хвилин щоранку, а потім ще раз ближче до вечора.