Жінка вважає, що її секрет в “житті для себе” і відсутності стресів.

Британка Ірен Грін зовсім недавно відсвяткувала свій 107-й день народження. Співробітники будинку престарілих, де вона зараз живе, організували для неї свято і запросили журналістів. Вона в свою чергу поділилася секретом свого довголіття.

Як зізналася Ірен, своє довголіття вона пов’язує з тим, що у неї ніколи не було чоловіка і дітей. За її словами, їй так ніхто і не запропонував вийти заміж, тому вона залишилася самотньою. Однак це її нітрохи не бентежило: вона вела насичене і цікаве життя. Займалася спортом, багато подорожувала, любила ходити на вечірки з друзями і займатися творчістю.

Крім цього вона завжди дотримувалася здорового способу життя, стежила за харчуванням, багато гуляла. Як зазначає сам Ірен брак і діти створюють занадто багато клопоту і часу на особисте щастя просто не залишається. Вона ж протягом життя не відчувала стресів і весь час присвячувала себе.

Справедливості заради варто відзначити, що в світі самотніх довгожителів вкрай мало. Велика частина з них мають більше двох дітей. Однак всі довгожителі відрізняються особливим, безтурботним ставленням до життя. Це зовсім не означає, що у них легка доля – частіше навіть навпаки. Різниця лише у ставленні до життя. Не менш важливими фактором довголіття є спосіб життя. Певну роль відіграє генетика.