ГоловнаНовини Здоров'яЕксперт дав 7 порад по швидкому схудненню і утриманню ваги

Експерт дав 7 порад по швидкому схудненню і утриманню ваги

Експерт з харчування з Університету Каліфорнії Сан-Франциско Марті Німко дав 7 порад щодо швидкого схуднення і утримання ваги. Стаття відповідного змісту опублікована в зарубіжному джерелі.

схуднути

За словами Марті Немко, перше, з чого слід почати, мотивувати себе. Людина має зрозуміти, для чого їй потрібне схуднення (краса, здоров’я), після чого повторювати вранці і ввечері вголос дані аргументи. Щоб уникнути бажання вжити шкідливу їжу, слід зупинитися і глибоко подихати кілька хвилин. Кожне рішення про прийом їжі має бути усвідомленим, зазначає експерт. На шляху скидання ваги важливо очистити будинок від привабливих, калорійних продуктів і замінити їх здоровими харчовими виробами, розмістивши їх на рівні очей в холодильнику і шафах. До порад відноситься і те, що не потрібно позбавляти себе їжі поза домом.

Читайте також:  Як змінюється тіло жінки після пологів

«Просто їжте менше хліба, замовте страву, яка вам подобається, але не дуже калорійне, попросіть офіціанта принести контейнер, після чого перемістіть від чверті до половини страви в нього, перш ніж ви почнете їсти. Інший варіант, коли ви відчуваєте ситість, додайте багато перцю на їжу, щоб зробити її неїстівною», – радить фахівець.

Так як спиртні напої стимулюють апетит, бажано від них відмовитися або мінімізувати вживання. У списку заходів приведення параметрів фігури в порядок і використання спеціальних додатків. Вони корисні для відстеження прогресу не тільки у втраті ваги, але і фізичних вправах.

«Зрозуміло, що після того, як ви досягли своєї ідеальної ваги, може виникнути спокуса винагородити себе їжею і розслабити вашу харчову дисципліну. Спосіб уникнути повернення ваги – зважуватися щоранку і обіцяти собі, що ви повернетеся на дієту, якщо наберете більше одного кілограма», – підсумував Марті Німко.