Експерт з харчування з Університету Каліфорнії Сан-Франциско Марті Німко дав 7 порад щодо швидкого схуднення і утримання ваги. Стаття відповідного змісту опублікована в зарубіжному джерелі.

За словами Марті Немко, перше, з чого слід почати, мотивувати себе. Людина має зрозуміти, для чого їй потрібне схуднення (краса, здоров’я), після чого повторювати вранці і ввечері вголос дані аргументи. Щоб уникнути бажання вжити шкідливу їжу, слід зупинитися і глибоко подихати кілька хвилин. Кожне рішення про прийом їжі має бути усвідомленим, зазначає експерт. На шляху скидання ваги важливо очистити будинок від привабливих, калорійних продуктів і замінити їх здоровими харчовими виробами, розмістивши їх на рівні очей в холодильнику і шафах. До порад відноситься і те, що не потрібно позбавляти себе їжі поза домом.

Читайте також:  П'ять продуктів, які не можна розігрівати

«Просто їжте менше хліба, замовте страву, яка вам подобається, але не дуже калорійне, попросіть офіціанта принести контейнер, після чого перемістіть від чверті до половини страви в нього, перш ніж ви почнете їсти. Інший варіант, коли ви відчуваєте ситість, додайте багато перцю на їжу, щоб зробити її неїстівною», – радить фахівець.

Так як спиртні напої стимулюють апетит, бажано від них відмовитися або мінімізувати вживання. У списку заходів приведення параметрів фігури в порядок і використання спеціальних додатків. Вони корисні для відстеження прогресу не тільки у втраті ваги, але і фізичних вправах.

«Зрозуміло, що після того, як ви досягли своєї ідеальної ваги, може виникнути спокуса винагородити себе їжею і розслабити вашу харчову дисципліну. Спосіб уникнути повернення ваги – зважуватися щоранку і обіцяти собі, що ви повернетеся на дієту, якщо наберете більше одного кілограма», – підсумував Марті Німко.

Читайте також:  Названо неочевидну причину погіршення зору