Медики назвали ряд продуктів, здатних, на їхню думку, принести деяке полегшення людині після похмілля. Симптомами після тривалих і рясних узливань фахівці назвали такий стан організму, при якому посилюється відчуття нудоти, головного болю і сухості в роті.

Першим продуктом допомоги від похмілля медики назвали чисту воду без газів. Чим більше людей вип’є чистої води, тим легше їй стане позбутися від вмісту шлунка, так як велика кількість рідини викликає блювотний рефлекс, що сприятиме швидкому виведенню токсинів.

Запаси електролітів, за словами фахівців, заповнить мінеральна вода. Також непоганим способом медики назвали аспірин – одна таблетка допоможе полегшити загальний стан і знизити головний біль.

Фахівці рекомендують приготувати вівсяну кашу, в яку додати ложку меду, кілька грамів кураги і мигдалю. Це допоможе відновити баланс калію і магнію, а також підняти рівень глюкози.

А ось розсіл огірковий або томатний фахівці пити не рекомендують, так як сіль, що знаходиться в складі розсолу погіршить стан організму і спровокує ще більше його зневоднення.