Фахівець зі зниження ваги Павло Ісанбаєв розповів якими наслідками загрожує всього один прийом їжі в день. Про це пише РИА “Новости”.

За словами лікаря, такий підхід, навіть, якщо це вимушений захід, не обіцяє нічого хорошого для здоров’я і зовнішнього вигляду. Він пояснив, що, як правило, люди з таким режимом харчування зловживають перекусами, які навіть не сприймають, як прийом їжі.

Потенційно, це загрожує набором ваги, адже продукти, популярні в якості швидкого перекусу зазвичай являють собою висококалорійні солодощі.

Також експерт попередив, що єдиний прийом їжі при такому способі життя буде надмірно калорійним, що також в перспективі може стати причиною набору зайвої ваги.

“Важливо, що ми їмо очима: коли ви харчуєтеся раз на день, обсяг порції набагато більше. Вище ризик переїдання, і досить швидко ви звикнете до тієї моделі поведінки, яка в перспективі призводить до набору ваги”, — сказав Павло Ісанбаєв.

Крім того, лікар застеріг від такого харчування людей, які страждають захворюваннями органами шлунково-кишкового тракту, так як це може стати причиною погіршення стану здоров’я.