ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти дали поради щодо зміцнення кісток

Експерти дали поради щодо зміцнення кісток

Експерти дали поради, що дозволяють зміцнити кістки і знизити ризик отримати перелом. Виявилося, крихкість виникає через нестачу в організмі вітаміну D, магнію і калію.

Вітамін D

Баланс мікроелементів дозволяє довгі роки підтримувати міцність кісток. Брак речовин зазвичай пов’язаний з відмовою від молочної продукції, недоліком сонячного світла, віковими змінами, фізичними перевантаженнями, поганою засвоюваністю.

Заповнити дефіцит вітаміну D можна медичними препаратами, збалансованим раціоном харчування, сонячним світлом. Недолік речовини викликає розвиток остеопорозу і підвищує ризик переломів. Проблема легко вирішується при додаванні в меню печінки, грибів, яєць, риби. Взимку краще звернутися до лікаря і отримати рекомендації по прийому БАДів, котрі містять вітамін.

Читайте також:  Що станеться з тілом, якщо завести звичку починати день зі склянки води?

Заповнити запаси кальцію можна завдяки овочам, мигдалю, бобовим, лососю, йогуртам, сирам, насінню кунжуту. У гарбузовому насінні, льоні, горіхах, какао, каві і гречці міститься багато магнію. Щоб не завдати організму непоправної шкоди, у всьому потрібно знати міру. Визначити рівень вітамінів можна за аналізом крові. Звичайно, важливим фактором у зміцненні кісткової системи і м’язів повинні стати фізичні вправи.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News