ГоловнаНовини Здоров'яДерматологи розповіли, як прищі впливають на самооцінку і якість життя

Дерматологи розповіли, як прищі впливають на самооцінку і якість життя

Навіть легкі прищі можуть вплинути на емоційне здоров’я, вважають американські дерматологи. Це особливо актуально для дівчаток-підлітків. У дослідженнях вони часто кажуть, що прищі змушують їх відчувати себе непривабливими, збентеженими або сором’язливими.

Прищі

Це може привести до того, що людина буде так засмучена, що захоче все частіше і частіше бути одною, перестати прагнути заводити друзів. Ці емоції можуть спонукати уникати занять спортом, брати участь у різних заходах.

Враховуючи, що прищі можуть призвести до подібних переживань, не дивно, що дослідники виявили, що у людей з прищами часто розвивається депресія чи тривожні розлади.

Отже, підсумувавши результати дослідження самооцінки, можна сказати, що прищі викликають:

  • Депресію
  • Тривожність
  • Низьку самооцінку
  • Зниження якості життя
  • Почуття самотності
Читайте також:  Чому небезпечно пити більше води, ніж хочеться?

Раннє лікування може запобігти емоційний стрес і шрами

Дані показують, що чим довше триває вугровий висип, тим більша ймовірність, що вона вплине на емоції. Без лікування прищі також можуть посилитися, ще сильніше впливаючи на емоційний стан. Шрами можуть з’явитися, коли вугри зникають, що також накладе свій негативний відбиток на самооцінку.

“Раннє лікування може запобігти цим проблемам. Це може очистити шкіру і запобігти погіршенню захворювання. Деяким людям необхідно продовжувати лікувати свою шкіру постійно, щоб запобігти рецидивам. Але для більшості людей це набагато простіше, ніж справлятися з емоційним стресом і шрамами від прищів”. – розповідає дерматолог Джон Хендон.

Читайте також:  Названі ознаки нестабільного рівня цукру в крові

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News