Експерти склали перелік неефективних методів схуднення, які приносять організму більше шкоди, ніж користі. Для своїх висновків автори роботи проаналізували безліч популярних способів боротьби із зайвою вагою.

Не допоможуть позбутися зайвої ваги щоденні кардіотренування, що включають біг. В процесі обмін речовин буде сповільнюватися, що не зможе забезпечити втрату небажаних калорій. Неефективною виявилась і безглютенова дієта, оскільки у відмові від хліба немає необхідності і це не забезпечить стрункості. Слідувати такому харчуванню розумно тільки тим, у кого фіксується непереносимість продуктів, які містять глютен.

З допомогою силових тренувань людина може зміцнити свої м’язи і запустити процес їх нарощування, на тлі чого апетит може тільки збільшитися. Не радять медики і виключати з раціону жири, оскільки не всі вони шкідливі. Вправи на прес не позбавляють від жиру на животі, але при їх надмірній інтенсивності можуть пошкодити менструальний цикл і негативно відбитися на гормональному фоні.