Панчохи – одна з найбільш чуттєвих деталей жіночого гардеробу , але в той же час цю річ носять і під діловий костюм. Експерти розповіли про правила носіння панчіх , завдяки яким ви не будете виглядати вульгарно.
 
У наші дні асортимент панчіх практично безмежний , але для вашої ж репутації буде краще дотримуватися хоча б деяких нюансів дрес-коду.
 
Так на кожен день стилісти радять вибирати прості гладкі панчохи , які не будуть видні з під одягу . Про пояси забудьте – тільки тонка силіконова стрічка , завдяки якій панчохи будуть триматися на нозі.

У гамі nude фахівці рекомендують підбирати такі панчохи, які максимально потраплять в тон шкіри. Панчохи з явним ефектом засмаги – це поганий тон.

Існує просте правило: одяг з щільних тканин – чорні панчохи, легкі сукні – тілесні панчохи. Водночас, якщо плаття з тонкої тканини облягає, – під нього надягати панчохи, за правилами стилю, категорично заборонено.

Також не носяться панчохи разом з міні-спідницями, шортами і іншими предметами гардеробу, що відкривають тіло – в подібному поєднанні панчохи виглядатимуть вульгарно.

Візерунки або мережива на панчохах – небезпечна деталь: це візуально надає ногам обсяг і привертає підвищену увагу. Носити такі панчохи дозволено тільки самим струнким.

Панчохи з вертикальною смугою, на думку стилістів, також виглядають спокусливо, а не карикатурно, тільки на володарка найкрасивіших ніг.

Панчохи в сіточку є вечірнім варіантом, і їх носіння днем, особливо в діловій обстановці, – кричущий моветон.