ГоловнаНовини Здоров'яЯк правильно носити панчохи?

Як правильно носити панчохи?

Панчохи — одна з найбільш чуттєвих деталей жіночого гардеробу , але в той же час цю річ носять і під діловий костюм. Експерти розповіли про правила носіння панчіх , завдяки яким ви не будете виглядати вульгарно.
 
як носити панчохиУ наші дні асортимент панчіх практично безмежний , але для вашої ж репутації буде краще дотримуватися хоча б деяких нюансів дрес-коду.
 
Так на кожен день стилісти радять вибирати прості гладкі панчохи , які не будуть видні з під одягу . Про пояси забудьте — тільки тонка силіконова стрічка , завдяки якій панчохи будуть триматися на нозі.

У гамі nude фахівці рекомендують підбирати такі панчохи, які максимально потраплять в тон шкіри. Панчохи з явним ефектом засмаги — це поганий тон.

Існує просте правило: одяг з щільних тканин — чорні панчохи, легкі сукні — тілесні панчохи. Водночас, якщо плаття з тонкої тканини облягає, — під нього надягати панчохи, за правилами стилю, категорично заборонено.

Також не носяться панчохи разом з міні-спідницями, шортами і іншими предметами гардеробу, що відкривають тіло — в подібному поєднанні панчохи виглядатимуть вульгарно.

Візерунки або мережива на панчохах — небезпечна деталь: це візуально надає ногам обсяг і привертає підвищену увагу. Носити такі панчохи дозволено тільки самим струнким.

Панчохи з вертикальною смугою, на думку стилістів, також виглядають спокусливо, а не карикатурно, тільки на володарка найкрасивіших ніг.

Панчохи в сіточку є вечірнім варіантом, і їх носіння днем, особливо в діловій обстановці, — кричущий моветон.