Профільні експерти назвали продукти, які знижують чоловічу потенцію. Фахівці рекомендують або обмежити їх вживання, а від деяких відмовитися зовсім.

На першому місці рейтингу опинилася сіль, яка може спровокувати підвищення тиску, що веде до порушення кровообігу. Як наслідок, до статевого органу надходить недостатня кількість крові і знижується потенція. Медики рекомендують чоловікам вживати не більше 4 грамів цього продукту в день.

Другу позицію зайняв цукор. Експерти кажуть, що різні десерти, солодкі газовані напої, теж негативно позначаються на здатності чоловіка вести повноцінне статеве життя. Денна норма цукру не повинна перевищувати 50 грамів.

Не менш обережними представникам сильної половини слід бути з соєю, в якій містяться речовини, що продукують вироблення жіночих гормонів. Вони підвищують рівень естрогену в крові і зменшують кількість чоловічого тестостерону.

На четвертому місці знаходиться пиво, яке, подібно сої, знижують вироблення тестостерону. Недарма вважається, що цей продукт робить фігуру чоловіка жінкоподібною, у нього починають рости груди і живіт.

Замикає список алкоголь, від якого слід повністю відмовитися. Після вживання спиртних напоїв судини починають спочатку розширюватися, а потім різко звужуватися. Кров поступає в статевий орган в недостатній кількості, що робить досягнення оргазму неможливим.