Експерти назвали продукт, який дозволяє найпростіше захиститися від зморшок і зайвої ваги. Ним виявився зелений чай, який є ефективним засобом для підтримки здоров’я.

Нове дослідження дозволило встановити, що даний напій набагато корисніший, ніж вчені припускали раніше. В ньому є багато корисних вітамінів і мікроелементів, що надають дію не тільки на внутрішні органи, але і на зовнішній вигляд людини. Бажаючі схуднути повинні пити зелений чай. Поліфеноли сприяють правильному обміну речовин і призводять до більш активного спалювання організмом енергії.

Крім того, продукт бореться зі шкідливим холестерином. Крім цього в складі рослини є мікроелементи, що захищають зуби від карієсу і стоматиту. Також фахівці нагадують про заспокійливий ефект.

Проте, зловживати напоєм не рекомендується. В день потрібно випивати не більше п’яти чашок, оскільки зелений чай є сечогінним засобом. Також не потрібно сподіватися на швидкий результат при позбавленні від зайвої маси. Продукт діє в комплексі, а не як самостійний засіб.