Американські вчені розповіли, чому чорнослив особливо корисний для жінок. Виявляється в склад цього сухофрукта входять такі речовини, як магній, кальцій, фосфор, кобальт, калій, котрі сприяють зміцненню кісток скелета.

Вчені з США провели наукове дослідження, в ході якого довели, що при регулярному вживанні чорносливу значно знижується ймовірність виникнення остеопорозу, який, як відомо, найбільш часто розвивається у жінок віком від 40 років.

При даному захворюванні мінеральні речовини вимиваються з кісток, внаслідок чого скелет стає більш крихким. В ході проведеного експерименту автори роботи розділили добровольців – жінок на 2 групи. У першій в раціон дам був доданий чорнослив, у другій – сушені яблука. Після закінчення певного терміну всі учасниці пройшли повторне обстеження. Виявилося, що у жінок, які вживали в їжу чорнослив, показники міцності кісток були набагато вище.

Вчені відзначають, що крім зміцнення скелета, чорнослив за рахунок свого протиокисного ефекту уповільнює старіння організму. Більш того, він покращує мікрофлору кишечника, сприяє оздоровленню слизової оболонки і перешкоджає розвитку раку.