Тіло постійно відправляє сигнали, якщо виникли якісь проблеми з організмом. Експерти назвали симптоми, на які необхідно звертати увагу.

Людське тіло дуже складний і вибагливий механізм, тому він вимагає певного догляду. Організм систематично посилає людині сигнали у разі виникнення будь-яких проблем, які не можна ігнорувати, оскільки можуть бути наслідки. Експерти назвали сигнали тіла, здатні розповісти про дефіцит мінералів або наближення захворювання.

В першу чергу варто звернути увагу на стан губ. Потріскування і лущення означає, що організму не вистачає вітаміну B. Виправити ситуацію можна за допомогою молочних продуктів, броколі і капусти.

Проблеми зі сном в основному викликані недоліком калію і магнію. Заповнити запаси корисних мікроелементів допоможуть абрикоси, авокадо, банани, бобові і злакові продукти.

Ламке волосся з’являється при дефіциті вітаміну A, який міститься в печінці, моркві і гарбузі. Особливу увагу слід приділити своїм яснам, оскільки часті кровотечі вказують на нестачу вітаміну C, що може стати наслідком серцевого нападу. Заповнити запас корисного мікроелементу допоможуть цитрусові.

Надмірна втома часто викликана проблемами з щитовидною залозою, що можна виправити поповнивши запаси йоду. Білий язик сигналізує про запалення в організмі і дефіцит вітамінів A,B12 і C, які можливо компенсувати вищевказаними продуктами.