Індійські експерти розкрили секрети, що дозволяють прискорити ріст волосся. Одним з рішень є використання кокосової олії і вітаміну С.

Варто відзначити, що швидкість росту волосся закладена на генетичному рівні, але стимулювати сплячі цибулини цілком можливо, що і дозволяє побачити відчутні результати. Зокрема, кокосова олія з вітаміном С допомагає і захистити кінчики, і позбутися від лупи, і поліпшити кровообіг в шкірі голови.

Наступним секретом індійських експертів є суміш з обсмаженого часнику, касторової і кокосової олій. Всі складові успішно ведуть боротьбу з грибковими інфекціями, усувають зайве випадання волосків, насичуючи при цьому корисними антиоксидантами.

Читайте також:  Вчені знайшли спосіб знизити цукор у крові за допомогою томатного соку

Лимонна і мигдальна олія з алое вера в свою чергу допомагають не гірше стимулювати ріст волосся, другий компонент при цьому пом’якшує рослинність і відновлює блиск, додали індійські експерти. Маску бажано тримати на голові близько 30 хвилин.

Фахівці впевнені, що ці три секрети дозволять досить швидко побачити бажаний результат, враховуючи і те, що всі складові не вимагають великих фінансових витрат.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News