Експерти в галузі медицини і здоров’я розповіли, на які проблеми з організмом можуть вказувати болі в спині. У деяких випадках такі симптоми спостерігаються після фізичної активності, але іноді свідчать про серйозні захворювання.

Нерідко ниючий біль в спині з’являється після підйому важких предметів або неправильного нахилу. Зазвичай для його усунення потрібно кілька днів спокою і знеболюючі препарати, але якщо це не допомогло, то варто знову звернутися до лікарів і пройти комплексне обстеження.

Іноді до больових відчуттів додається оніміння або поколювання у кінцівках, що може вказувати на защемлення нерва, а якщо біль супроводжується підвищенням температури, скутістю попереку або неприємними відчуттями в області стегон, то ймовірний розвиток запальних процесів у зв’язках або суглобах.

Читайте також:  Про необхідність здачі одного аналізу попередив кардіолог

Також при болю в спині може спостерігатися викривлення або зміна висоти хребта, що можливо при компресійному переломі. Посилення неприємних відчуттів вночі вкаже на анкілозуючий спондилоартрит, а відновлення болю іноді свідчить про злоякісні процеси.

Крім того, даний симптом властивий людям похилого віку і в цьому випадку слід пройти профілактичну терапію, що допомагає уникнути ряду проблем зі здоров’ям, зокрема, переломів, пише «Planet Today».

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News