ГоловнаНовини Здоров'яРозкрита небезпека накривання сидіння унітазу туалетним папером в громадських туалетах

Розкрита небезпека накривання сидіння унітазу туалетним папером в громадських туалетах

Експерти з Університету Арізони провели дослідження, що показало небезпеку накривання сидіння унітазу туалетним папером в громадських вбиралень. Як з’ясувалося, такий захід не захищає від бактерій, а сприяє їх швидкому поширенню.

публічні туалети

Аналіз показав, що громадські унітази насправді чистіше, ніж кухонні раковини будинку і миючі губки для посуду. Головний автор дослідження Чарльз Герба, який вивчав, як бактерії ховаються в несподіваних місцях з 1973 року, сказав, що в більшості випадків безпечніше «зробити салат на сидінні унітазу, ніж кришити продукти на обробній дошці». «Люди постійно дезінфікують свої унітази, але вони не розуміють, що їм дійсно потрібно звернути увагу і на кухню», – вважає експерт.

Читайте також:  Медики розповіли, яка каша на сніданок знизить ризик інсульту

Туалетний папір має грубу текстуру і призначений для абсорбції, що робить її ідеальним матеріалом для бактерій, щоб прилипати і оточувати прилеглу область. Варто враховувати і близьке розташування підручного засобу в самій вбиральні, адже коли відбувається змивання унітазу мікроби запускаються в повітря і розсіюються по кімнаті. Все це навантаження в кінцевому підсумку виявляється на рулоні. Важливо зрозуміти, що шкіра діє як природний бар’єр і захищає від неприємних мікроорганізмів.

«Якщо ви все ще боїтеся сісти на сидіння, присідайте навпочіпки, адже це відмінний спосіб працювати з м’язами стегна. Найголовніше, що ви можете зробити, щоб уникнути мікробів і бактерій, що затримуються на шкірі, – це ретельно вимити руки після відвідування туалету», – підсумував Чарльз Герба.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News