Вживання баклажанної ікри розвинене в східних країнах. Експерти розповіли про користь продукту і дали поради про його придбання.

Багато людей є любителями баклажанної ікри і самі її готують, але ще більше воліють купувати готову продукцію, розфасовану на заводі. В такому випадку, вважають споживачі, овоч втрачає багато корисних властивостей і може бути корисний лише як засіб для втамування голоду, не несучи в собі ніяких мінеральних речовин.

Фахівці не підтверджують цих чуток, відзначаючи, в фабричній ікрі зберігаються багато речовин, в тому числі вітаміни B і C, а також залізо, мідь, калій і цинк. Крім цього вона низькокалорійна і підходить тим, хто стежить за цим показником. У 100 грамах продукту міститься всього 148 ккал.

Часто споживачі не розуміють, чому в банках від різних виробників знаходиться продукція, що відрізняється кольором. За словами експертів, більш коричнева маса свідчить про більший вміст баклажанів, а помаранчевий відтінок говорить про переважання моркви. Також вони розповіли, чим відрізняється ікра з кабачків і баклажанів. На їхню думку, в останньому овочі більше клітковини, в іншому вони ідентичні.

Щоб правильно вибрати товар в магазині, потрібно візуально переконатися в його якості приготування, а крім того, ознайомитися зі складом. У ньому повинні бути тільки природні компоненти і виключатися добавки, такі, як борошно та інші згущувачі. Справжній продукт робиться за ДСТУ і на упаковці про це повинні інформувати, написи “як у мами” повинні стати причиною для занепокоєння, повідомляє Planet Today.