Зарубіжні експерти розповіли, як зловживанням алкоголем позначається на зовнішності. Одним з згубних впливів служить погіршення стану волосся.

За словами медиків, вживання спиртних напоїв в надмірній кількості не тільки позначається на роботі всіх систем організму, але і призводить до значного погіршення зовнішнього вигляду. Зокрема, алкоголь може провокувати утворення темних кіл і мішків під очима. Особливо це стосується випадків, коли після вечірки не було отримано достатньої кількість нічного відпочинку.

Так як такого роду напої зневоднюють організм, то і шкіра виглядає відповідним чином, вона починає лущитися з-за нестачі зволоження. У свою чергу, цукор у вині підвищує ймовірність появи передчасних зморшок. Причини цього включають той факт, що він може порушити баланс бактерії в кишечнику, приводячи до сплеску інсуліну, що загрожує витонченням брів через додатковий тиск на наднирники. Сюди ж слід віднести вимучений погляд, який неможливо приховати від оточуючих.

Читайте також:  Можливий рак: лікарі назвали симптоми, які не повинні ігнорувати жінки

Серед негативних впливів алкоголю і розширення пор шкіри, що призводить до появи вугрів, прищів, червоних плям. Не виключений і розрив кровоносних судин. Токсини в спиртних напоях також пов’язані з запальними процесами, які позначаються на стані волосяних фолікулів. В кінцевому рахунку, якщо не позбутися згубної звички, волосся стає тонким і починає випадати.