ГоловнаНовини Здоров'яНазвана головна хвороба, від якої до 2020 року стануть вмирати люди

Названа головна хвороба, від якої до 2020 року стануть вмирати люди

Дослідження показало, що хвороба печінки стане набагато попереду серцевих захворювань і стане найпоширенішою причиною ранньої смерті вже до 2020 року. Детальніше розповімо в нашому матеріалі.

печінка

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Університету Саутгемптона. Вони заявили, що до основних причин розвитку проблем з печінкою, від яких люди вмирають у молодому віці, належать вживання алкогольних напоїв, а також ожиріння.

В рамках випробування вчені підрахували, скільки років трудового життя буде втрачено через захворювання печінки і серцевих недуг. Показник вказує на загальне число років, втрачених дорослими, які вмирають передчасно.

Результати показали, що захворювання печінки призведуть до щорічної втрати 80 тисяч робочих років до 2020 року. А ось через серцево-судинны захворювання буде втрачено близько 76 тисяч робочих років. Примітно, що за прогнозом дане число буде знижуватися, а перше — тільки рости.

«Шокуючі цифри показують, що ми стикаємося з епідемією хвороби печінки, – говорить доктор Джуді Рис. – Існує величезна економічна вигода від лікування захворювань печінки на ранній стадії, і ми повинні переконатися, що у лікарів первинної медико-санітарної допомоги є всі інструменти, необхідні для ранньої діагностики та профілактики».

Відзначається, що багато летальних випадків, пов’язані з хворобою печінки, відбуваються у молодих людей або людей в середньому віці. Наприклад, третина пацієнтів складають люди у віці до 40 років. Багато піддають здоров’я печінки величезній небезпеці, якщо безмірно п’ють багато алкоголю. Важливо, що на розвиток захворювань цього органу впливають і зайві кілограми.

Джерело: 7mednews