Експерти розповіли, як правильно поводитися з грибами, існують правила їх збору і подальшої обробки. При дотриманні рекомендацій не відбудеться отруєнь, які в ряді випадків вони бувають важкими.

Першою слідує порада не залишати приготування страв з грибів на тривалий час, так як через чотири години в них починаються процеси розпаду. Це може викликати отруєння, іноді зі смертельними наслідками. Зібрані гриби слід перебрати, потім відварити, обсмажити або залишити для сушіння.

Далі слідує порада правильно зрізати рослини з ніжки. Опора для гриба є індикатором відмінності їстівних видів від неїстівних. Сироїжки, лисички та інші пластинчасті зовні нагадують поганки, заявляють експерти.

Читайте також:  Пробіотики допоможуть шкірі залишатися здоровою

Не можна збирати гриби біля автомобільних трас, так як на них осідають канцерогенні речовини, що викидаються назовні разом з вихлопними газами. Не можна купувати з рук даний продукт в маринованому або сушеному вигляді через ризик отруєння.

Слід відокремлювати справжні гриби від помилкових, перезрілі потрібно викидати через наявність в них токсинів. Не можна допускати переїдання, так як гриби відносяться до важкої їжі. Не слід годувати ними дітей і пацієнтів із захворюваннями ШКТ. Далі слідує порада не поєднувати даний продукт з алкоголем.

Раніше ми розповідали про 8 цілющих грибів, що володіють потужним протираковим ефектом.

Читайте також:  Онколог назвав 6 тривожних приводів для звернення до лікарні