Зайва вага – справжня проблема сучасної людини, особливо це стосується жителів мегаполісу. Відсутність вільного часу, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування – все це створює проблеми. Експерти розповіли, як можна схуднути, не виснажуючи себе важкими тренуваннями.

Перш за все, потрібно звернути увагу на своє харчування. Втратити кілька зайвих кілограмів можна за допомогою збільшення в раціоні продуктів, багатих білком. Це не тільки м’ясо і риба, а й горіхи, насіння, бобові, тофу.

Крім того, необхідно повністю відмовитися від солодкої газованої води та інших підсолоджених напоїв. Вони не несуть організму ніякої користі і при цьому містять багато калорій.

Ще один спосіб схуднути без вправ – це переривчастий режим харчування. Дотримуючись його, людина їсть тільки в певний час в перебігу дня, а в інші години взагалі не їсть.

Якщо не говорити про тему харчування, то для схуднення людині також необхідно зменшити стрес. Саме він часто викликає бажання “заїсти” проблеми. Також фахівці радять спати вночі не менше семи годин.

Якщо у вас немає часу ходити в спортзал, то експерти рекомендують хоча б регулярно займатися ходьбою, а замість ліфта – підніматися по сходах.

Джерело: LHealth.info