Додавання в раціон одного авокадо на день зменшує кількість частинок “поганого холестерину”, які були окислені, що позитивно позначається на схудненні та здоров’ї загалом.

Це показало нове дослідження групи вчених із США. Подібно до того, як кисень може пошкодити їжу – наприклад, порізане яблуко стає коричневим – науковці вважають, що окислення також шкідливе для організму, передає “Радіо максимум”.

Для вивчення були відібрані 45 дорослих учасників із надмірною вагою або ожирінням.

На початку дослідження всі піддослідні дотримувалися двотижневої дієти, яка імітувала середньостатистичне американське харчування та дозволяла всім почати експеримент із аналогічним раціоном.

Після п’яти тижнів учасники з дієтою з авокадо мали значно нижчі рівні окисленого холестерину, ніж до початку дослідження або після дієт із низьким і помірним вмістом жирів. У них також зафіксували вищий рівень лютеїну й антиоксиданту.

Дослідники додали, що оскільки в раціоні з помірним вмістом жиру без авокадо є ті ж мононенасичені жирні кислоти, які є в ньому, цілком імовірно, що фрукт містить додаткові біоактивні речовини, які сприяли виграшному становищу дієти саме з цим продуктом.

Джерело: Обозреватель