Для нормального функціонування організму людині важливо зберігати рухливість суглобів, причому за їх станом варто стежить і в молодому віці, уникаючи проблем надалі. Експерти в галузі медицини і здоров’я дали рекомендації з підтримки функціонування рухомих з’єднань кісток скелета.

Фахівці відзначають, що існує думка про користь вживання в їжу холодцю і холодцю, нібито позитивно впливають на суглоби. Насправді це зовсім не так і подібна жирна їжа може стати причиною не тільки появи надлишкової маси тіла, але і артриту. При цьому негативний вплив солі також дещо перебільшено і її не варто повністю виключати з раціону.

Для підтримки суглобів в нормальному робочому стані експерти рекомендують регулярно займатися спортом і контролювати харчування, не допускаючи появи зайвої ваги. Водночас не варто забувати про правильний розподіл навантажень під час фізичних вправ, не перевантажуючи рухомі частини скелета.

До речі, біг на відміну від інтенсивної ходьби менш ефективний для здоров’я суглобів, тому краще займатися саме другою вправою. Крім того, не слід ігнорувати з’являються стійкі болі і своєчасно звертатися за допомогою до фахівців.